10-FAKTOR

Grunnkurs for administratorer

Målgruppe:

For deg som skal være administrator i 10-FAKTOR og som ikke kjenner den tekniske løsningen fra tidligere. Eller du som har jobbet som administrator tidligere, men det er lenge siden du har jobbet i løsningen. Det kreves ingen forkunnskaper.

Praktisk:

Du må ha tilgang til 10-FAKTOR og inneha rollen som Adminstrator. Det er begrenset antall plasser, men det tas forbehold om nok antall påmeldte for at kurset skal gjennomføres.

Påmeldingen er bindende og avbestilling må skje skritlig til kurs@kf.no, senest 1 uke før gjennomføring.

Dersom du ikke finner en dato som passer kan et bedriftsinternt kurs være et alternativ. Dette er et kurs som gjennomføres KUN for din virksomhet. Kurset kan gjennomføres digitalt eller fysisk, på det tidspunktet som passer best for deg og din virksomhet. Kurset skreddersys, og vi tilpasser innholdet til dine ønsker og behov. Ta kontakt for mer informasjon.

Bli med på kurset og lær hvordan du kan bruke 10-FAKTOR på en mer effektiv måte.

10-FAKTOR

  • Digital
  • 3999,-
  • 09:00 - 14:30

Dette vil du lære:

  • Opprette/slette tilganger og roller
  • Utarbeide og importere organisasjonsstruktur
  • Opprette, slette og endre manuelt i organisasjonsstruktur
  • Importere e-postadresser via Excel
  • Opprette engangspassord/skjema
  • Legge til/slette respondenter manuelt
  • Utrulling av undersøkelsen
  • Endre bakgrunnsvariabler
  • Rapporter

Påmelding til kurs


support 4

Ønsker du kurs tilpasset din bedrift?

Vi tilbyr bedriftsintern opplæring - tilpasset din bedrift: Disse kursene blir skreddersydd for deg og din virksomhet og gir mulighet for å påvirke innholdet.


Andre relevante kurs

mennesker rundt et bord
10-FAKTOR

Administrator kurs for erfarne brukere

For deg som tidligere har benyttet løsningen. Det en forutsetning at du tidligere har jobbet som administrator i 10…

Digital

mennesker rundt et bord
10-FAKTOR

Administrator kurs for erfarne brukere

For deg som tidligere har benyttet løsningen. Det en forutsetning at du tidligere har jobbet som administrator i 10…

Digital

Barcode og bro
10-FAKTOR

Grunnkurs for administratorer

For deg som skal være administrator i 10-FAKTOR og som ikke kjenner den tekniske løsningen fra tidligere. Eller du som…

Digital